Photos from Konya İl Sağlık Müdürlüğü's post

Hastane Başhekimlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Koç yönetiminde, merkez kamu hastanelerimizin başhekimleri ile yüz yüze, B ve C grubu hastanelerimizin başhekimleri ile de zoom üzerinden 2021 yılı değerlendirme ve 2022 yılı hedefleri toplantısı gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıların açılış konuşmalarını gerçekleştiren Prof. Dr. Koç, sağlık yöneticilerinin aktif bir şekilde sahada olması, mesai saatleri, hasta mahremiyeti, aşılama oranları, MHRS verileri ile hastanelerimizin pandemi kapsamındaki çalışmaları, servis ve yatak doluluk oranları ve pandemi dışı sağlık hizmet sunumlarının işleyişi gibi konulara değindi. Prof. Dr. Koç, diyaliz, evde sağlık, palyatif ve diş sağlığı hizmetleri ile ilgili olarak da yapılması gerekenler konusunda hastane başhekimlerimiz ile fikir alışverişinde bulundu.

İl Sağlık müdürümüzün konuşmalarının ardından yapılan sunumlar eşliğinde hastanelerimizin 2021 yılı verileri istatistiksel grafikler eşliğinde masaya yatırılarak, pandemi şartlarına göre olabilecek riskli durumlara karşı acil ve yataklı servislerde alınacak önlemler planlandı.

Hizmet başkanlarımızın da hazır bulunduğu toplantı başhekimlerimizin soru ve görüşlerinin de alınmasıyla son buldu.(Feed generated with FetchRSS)

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar